invicta watch
invicta watch

Po stopách okřídleného kříže!

ARCHITEKTI pro Brno, Olomouc, Zlín a Uherské Hradiště

Architektonický ateliér "magion architekti" založený Ing. arch. Gabrielou Blažkovou a Ing. arch. Veronikou Dobešovou působí od roku 2010. Působíme v Jihomoravském, Olomouckém a Zlínském kraji a naši kancelář najdete v Brně a v Olomouci. Pokud je však zadání projektu dostatečnou výzvou, neexistují pro nás hranice. Důraz klademe na funkční a praktické řešení, které je zároveň vysoce elegantní architekti a estetické. Našim cílem je kvalitní výsledek a spokojení klienti.

Návrh ČOV realizace čistíren a servis

Návrh čističky odpadních vod WATECO Group s.r.o. se zaměřuje především na čištění a úpravu průmyslových odpadních vod a minimalizaci odpadu. Průmyslovým podnikům všech odvětví nabízíme vysoce efektivní a ekonomicky zajímavá řešení jejich starostí s vlastními odpadními vodami Náš tým profesionálů s mnohaletými zkušenostmi dokáže Vašemu podniku navrhnout vždy individualizované řešení pokud jde o Instalace ČOV a kvalitní vyčištění vody se silnou orientací na ekonomickou efektivitu navrženého procesu.

IN-EKO čištění odpadních vod ČOV

Společnost IN-EKO TEAM s.r.o. byla založena v roce 1995. Od svého vzniku je firma zaměřena na speciální zařízení pro čistírny odpadních vod, a Řezání vodním paprskem. IN-EKO TEAM s.r.o. nabízí výrobky i jednotlivé komponenty vlastní konstrukce, ve kterých jsou uplatněny poznatky z provozu a obsluhy všech zařízení. Každý výrobek i zařízení je navrhováno se 100 % ohledem na koncového zákazníka, jeho požadavky a potřeby ČOV. Důraz je kladen zejména na vysokou kvalitu práce a inovační procesy, stejně tak jako na následný a pravidelný servis a údržbu dodávaných výrobků.

Výroba a montáž nerezových bazénů

Společnost EBIA CZ se zabývá zámečnickou výrobou, vývojem a konstrukcí zařízení a doplňků výroba nerezových bazénů. Nabízíme komplexní služby v oblasti výroby a realizace minipivovarů, nerezových bazénů, tlakových nádob a mnoho dalšího. dělení vodním paprskem. Dále nabízíme výrobu složitějších součástí, které vyžadují návrh, vývoj a konstrukci. Zabýváme se pasířstvím, výrobou 3D loga, madel a nerezových balkonů. Bazény z nerezové oceli mají proti bazénům z jiných materiálů neomezenou životnost, skvěle odolávají času, mechanickému poškození, slunečnímu a  ultrafialovému záření. Náklady na usazení a následný provoz jsou nižší.

Interiérové dveře Ferrero Legno

Schopní a kompetentní odborníci dávají každodenně k dispozici své zkušenosti, obětavost a navíc to, čemu se říká pracovní nadšení pro dveře a dveřní dopňky. Velký důraz klademe na estetickou hodnotu dveří. Jejich podoba musí odpovídat Vašim nárokům, musí obsahovat a vyzařovat ušlechtilost. FerreroLegno vyrábí kvalitní Interiérové dveře charakteristické svým luxusním Italským designem. Pokročilá organizace je ta, která je schopná realizovat na zakázku požadovaný model.

Apartmán a ubytování Lednice

Příjemné ubytování v srdci Lednicko-valtického areálu. Apartmán Lednice jsou situovány v těsné blízkosti historických kulturních památek a překrásného zámeckého parku, které tvoří dominantu nejen malebné obce Lednice, ale i celé jižní Moravy. Komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a dvojpřistýlky a vlastním sociálním zařízením, parkováním a úschovnou kol zdarma, možnost připojení k internetu zdarma, prostory pro firemní akce a další. Pro využití volného času nabízí region množství kulturně-historických památek, vinných sklípků, cykloturistických tras, a vinařských naučných stezek. V Zámeckém parku můžete jezdit na koních, projíždět se kočárem či uskutečnit plavbu lodí.


321 Brno

321 Brno je nekomerční internetový projekt na podporu brněnské kultury, nočního života a volnočasových aktivit nejen pro mladé. Návštěvníci na stránkách velice jednoduchým způsobem najdou přehled aktuálních a plánovaných akcí vždy na konkrétní den v kategoriích Kultura v Brně: Hudba, Večírek, Film, Výstavy a Divadlo. Pokud máte pocit, že právě Vámi pořádaná akce nesmí na 321brno.cz chybět budeme velice rádi, když ji přidáte.


AB plynoservis Brno

Zajistit bezpečný provoz plynového zařízení několikrát do roka přináší sdělovací prostředky zprávy o případech končících smrtí obyvatel bytů a domů. Téměř ve všech případech je příčinou tragédie zanedbaná údržba nebo nevyhovující podmínky pro provoz plynového zařízení. Provádíme kompletní Opravy plynových kotlů a pozáruční servis.


Trvalá epilace Absolute Beauty

Chladivá hlavice přístroje je díky technice ošetření "IN MOTION" vedena operatérkou v plynulém pohybu po ošetřované oblasti a tak je možno (oproti dřívějším postupům ošetření formou separovaného přikládání hlavice) pokrýt i relativně velké oblasti mnohem rychleji a účinněji pro Depilaci. Oblast nad horním rtem a podpaží tak zabere sotva několik minut, ošetření nohou přibližně hodinu. Procedura je přitom výjimečně přesná a jemná. Epilace Brno Pekařská 16.


Kolo do města

Právě v rychlosti složení Bromptonu a snadné přenositelnosti kamkoliv a kdekoliv je hlavní síla, jedinečnost a užitná hodnota kol Brompton. Skládací kola se výrazně vymykají z velké rodiny skládacích kol svojí užitečností, dotažením do detailu a precizností ručního zpracování. Zkrátka kolo je kolem, když jej potřebujete a za pár vteřin se promění v "tašku", s kterou můžete pohodleně do vlaku, hromadné dopravy nebo ji pohodlně uložit do kufru či za sedadlo osobního automobilu.


Bdt Sanace Brno

Patentovaná vícestupňová injekční metoda sanace zdiva pro vytvoření hydroizolační clony proti vzlínající vlhkosti s vysokým stupněm provlhlého a prosoleného zdiva. Tuto metodu na utěsnění zdiva proti vzlínající vlhkosti provádíme tlakovou injektáží pomocí silikonové mikroemulze weber.tec 940 a dalších sanačních materiálů dodávaných firmou Weber. Sanace injektáží je nejšetrnější metoda odizolování zdiva. Spojena s dalšími postupy použitím sanačních omítek lze dosáhnout kvalitních výsledků v odstranění vlhkosti ve zdivu. Difuzní vlastnosti sanace zdiva provedené touto metodou jsou ovlivněny jen nepatrně.


Zahradní nýbytek Bentwood

Zahradní a jídelní židle a křesla Bentwood prošla lety zátěžových testů v restauracích, kavárnách a hotelech po celé Evropě. Posezení v kvalitním zahradním židlovém křesle na vaší zahradě, terase či zimní zahradě je opravdovým zážitkem. Nyní si i vy můžete dopřát tento luxus za mimořádně příznivé ceny. Zahradní nábytek Bentwood poskytuje ve svém portfoliu širokou škálu zahradních židlí. Můžete si vybírat zahradní židle s polyratanu s hliníkovou konstrukcí, nebo z vysoce odolné hi-tech textilie. Pro náročné klienty nabízíme také z ušlechtilé nerezavějící oceli, které se kombinují s hi-tech textilií, nebo s teakem nejvyšší jakosti. Teak při výrobě našich zahradních židlí byl použit výhradně z ostrova Borneo, kde toto dřevo také dokonale proschlo, a tudíž si uchovává stálý tvar a barvu. V tom tkví unikátnost zahradních židlí Bentwood. Pořiďte si kovový zahradní nábytek a prožijte pohodlně strávené chvíle s příteli v luxusním sedacím nábytku za příznivé ceny.


Fitness a posilovna Brno

Naším cílem je společně s dalšími subjekty vybudovat komplex Fitness Brno služeb pro využití volného času, relaxaci a zdraví. Věříme, že u nás naleznete to pravé, co Vás vytrhne z koloběhu každodenních starostí, a budete se k nám rádi vracet. Jako Posilovna Brno a fitnesscentrum nacházející se v nově zrekonstruovaných prostorách objektu nad poštou na Štefáčkově ulici čp. 15 v městské části Brno Líšeň.


Tvorba loga BRAINWAVE

Firemní logo je významnou součástí firemní identity a vyjádřením toho, jak chce firma působit navenek. Logo firmy by mělo být snadno zapamatovatelné, výrazné a kvalitně zpracované. Logo je myšlenka, ve které by se mělo odrazit vše, co chcete předat v prvních dvou vteřinách člověku, na kterého Vaše logo má zapůsobit.


Reklamní agentura a grafické studio BRAINWAVE

Jsme grafické studio a reklamní agentura, která se specializuje na budování firemní identity a podporu prodeje. Vymýšlíme, realizujeme a tvoříme úspěšná firemní loga, reklamní kampaně a snadno dohledatelné webové prezentace. Jsme tým zkušených odborníků, které spojuje společná vášeň pro naši práci, kterou máme rádi. Našimi klienty jsou úspěšní lidé oceňující náš osobní přístup k jejich značce a produktu. Svěřte svoji corporate identity odborníkům na grafiku.


Funkční termoprádlo

Při výrobě funkčního termoprádla CALMA klademe důraz především na kvalitu materiálů, šití a designu. Také z tohoto důvodu mají veškeré naše materiály i výroba původ v České republice. Naším hlavním cílem je zaměřit se ve spolupráci s profesionály ve svém oboru na jednotlivé segmenty využití funkčního prádla. Ať už jde o různá sportovní odvětví nebo zájmové a pracovní činnosti. V našem sortimentu najdete termoprádlo a speciální edice určené pro motorkáře, hokejisty, rybáře, myslivce, horolezce, běžce a aktivní sportovce.


Detoxikace organismu a celostní medicína

Články zaměřené na celostní medicínu a detoxikaci organismu. V této kategorii najdete základní informace o přírodní léčbě, Čínské medicíně a homeopati. Nejrozšířenější a pravidelně aktualizovaná stránka našeho portálu Cesty zdraví. Najdete zde nejnovější články nejen o zdraví přidávané našimi odborníky. Celostní medicína pro ty, kteří stále příliš myslíme a jednáme materialisticky. Vše posuzujeme uzounkým průzorem našich pěti smyslů. Hledáme sídlo duše a nenacházíme ho, a proto pro nás nic takového není. Hledáme podobu boha, neznáme ji, a proto v něj nevěříme. Při pitvě hledáme meridiány, energetické dráhy, nenacházíme je, a proto pro nás neexistují.


Zařízení a realizace prodejny

Hlavním zaměřením společnosti CR DESIGN LTD jsou návrhy a realizace prodejen a realizace komerčních interiérů se zaměřením na firemní identitu klienta. Rozšíření působnosti je připravováno a realizováno v oblasti přímého dovozu obchodního zařízení prodejny a systémů od výrobců z Evropy a jejich velkoobchodní distribuce naší společností mezi české a slovenské odběratele.


Bižuterie e shop a luxusní kabelky Dinastie

Luxusní kabelky jsou vyrobeny pouze ty nejkvalitnější exotické a telecí kůže – krásné, rafinované, příjemné na dotek, vybrané s maximální péčí v těch nejlepších italských koželužnách. Luxusní dámská kabelka, ručně vyrobena by neměla chybět v žádném šatníku moderní ženy. Luxusní bižuterie Jardin des Cristalles roky vytvaří bižuterii a vlasové modní doplňky nejvyšší kvality uspokojující i ty největší nároky dynamické ženy, která drží krok s Italskou Luxusní módou. Kolekce Le Jardin je neustále obohacená o nové a unikátní výrobky, stimulující zvědavost ženy, která miluje novinky, luxusní módní doplněk, s použitím materiálů nejvyšší kvality jako jsou zirkony, cristalli prvotřídní kvality, rodiatura první kategorie.


Moderní nábytek a luxusní interiéry

FINEZZA design není jen obchod, který nabízí moderní nábytek nábytek vynikajících italských značek, designové interiérové doplňky, pohodlné a moderní sedací soupravy a bezpečný dětský nábytek. Jako bytový designeři nabízíme komplexní balíček služeb, které se o Vás postarají a provedou celým procesem od vstupu do našeho showroomu, poradenství při výběru sortimentu, přes designové návrhy pro luxusní interiéry až po předání hotového a bezvadného díla u Vás doma, v kanceláři či kdekoliv jinde.


SEGWAY

Od roku 2001, kdy byl tento revoluční vynález uveden na trh vědcem Deanem Kamenem se stal Segway po celém světě pro mnoho soukromých, firemních i vládních uživatelů efektivním nástrojem pro zlepšení produktivity s velmi nízkými náklady na provoz. Můžete jej použít k dopravě osob, obsluze průmyslových a logistických areálů, zajištění bezpečnosti rozsáhlých prostor i marketingovým akcím.


Zahradní nábytek TODUS

TODUS nabízí zahradní nábytek jako jsou venkovní kožená židle Zahradní relaxační židle charakteristický svým designem, originalitou, komfortem a kvalitou. Náš sedací nábytek je prostě jiný než jste zvyklí. Špičkový design, moderní výrobní technologie a dlouholeté zkušenosti pod jednou střechou jsou ideální kombinací, která zajišťuje vysokou estetickou úroveň společně s perfektním zpracováním výjimečného nábytku. Velký důraz je kladen na optimální ergonomické vlastnosti, použití kvalitních materiálů a barevné ladění. Venkovní podnožka, Zahradní křeslo a mnohem více naleznete na TODUS.cz


Návrhy interiérů ViewART

U nás nenavrhují interiery asistentky či rádoby odborníci, ale skuteční designeři, lidé s patřičným vzděláním, estetickým cítěním a potřebnými technickými a ergonometrickými znalostmi. Navrhování interiéru v souladu se světovými designovými trendy, respektujeme tradiční ověřené technologie, ergonometrii, souhru barev, materiálovou jednotu a také vyrobitelnost v střízlivých cenových relacích. Návrhy interiérů - zde se dostáváte k užšímu výběru designových specialit, jak z naší autorské dílny, tak z dílny světových renomovaných designerů. Jedná se o Designové doplňky, které se nám líbí, a které se budou líbit i Vám. Všechny produkty z této sekce jsme schopni dodat či vyrobit. Postupem času budou v této kategorii přibývat nové prvky tak, jak je budeme objevovat na mezitárodních výstavách a ve spolupráci s Vámi Doplňky do interiérů.


Motokros a motocross od Motolevel.com

Motoristický portál MOTOLEVEL.COM servíruje informace z auto-motoscény. Na našem serveru naleznete fotografie Motocrossu, reportáže a rozhovory z motokrosových závodů a mistrovství. Motokros |


IVF Centrum pro neplodnost a umělé oplodnění

Naše práce asistovaná reprodukce je založena na dlouholetých zkušenostech. Sanatorium Helios vzniklo v roce 1994 a bylo jedno z prvních center v České republice, zabývajících se diagnostikou a léčbou neplodnosti. V roce 2002 jsme začali spolupracovat s nejúspěšnějším ivf centrem na světě – australskou klinikou Genea – Word leaders in fertility (dřívější Sydney IVF). Díky exkluzívní licenční smlouvě s Geneou máme k dispozici nejnovější postupy a technologie dlouho před tím, než se dostanou do komerčního použití. Z toho důvodu získáváme oproti jiným centrům velký náskok a dáváme tím neplodným párům větší šanci na úspěch dříve než ostatní. Na rozdíl od jiných center poskytujeme komplexní vstupní vyšetření genetika, která jsou, včetně konzultací, bezplatná (případně hrazená pojišťovnou). Vaši cestu pro umělé oplodnění a vytouženým cílem neprodlužujeme neefektivními metodami. Od samého začátku se přímo pro vás snažíme najít nejúčinnější řešení.


IVF Center Brno Czech republic

Sanatorium Helios is IVF Center Brno Czech republic and private gynecological facility situated in the center of Brno. It was established in 1994. Our gynecological facility could be compared to a small hospital where you can find a personal approach, closer contact with the patients and hospitalization that is kept to a minimum. Sanatorium Helios has its own operating room and wards. Sanatorium Helios IVF Center offers comprehensive gynecological care (except for childbirth). Besides regular gynecological examinations and gynecological operations, we also provide highly specialized care Infertility and Assisted reproduction.


IVF Kinderwunsch zentrum Tschechien

Ein unfruchtbares Paar wird als Frau und Mann definiert, bei denen es innerhalb eines Zeitraums von einem Jahr trotz ungeschützten Geschlechtsverkehrs zu keiner Schwangerschaft kommt. Unsere Arbeit beruht auf langjährigen Erfahrungen. Das Kinderwunsch zentrum Tschechien Sanatorium Helios entstand im Jahre 1994 und war eines der ersten ivf zentrum Tschechien Brünn Zentren in der Tschechischen Republik, das sich mit der Diagnostik und Behandlung von Unfruchtbarkeit beschäftigt.


IVF Centro fecondazione assistita Repubblica Ceca

Sanatorium Helios Centri fecondazione assistita Repubblica Ceca e una struttura privata nel centro di Brno. E' stato fondato nel 1994 come uno dei primi centri nella Repubblica ceca ad occuparsi della diagnostica e cura dell'infertilita, pertanto il nostro Fecondazione assistita lavoro si basa su esperienze di lunga durata. Nello stesso edificio della clinica si trova la Pensione Luna dove possono alloggiare i nostri pazienti. Infertilita femminile Ci si trova anche il ristorante Leonardo che offre il menu della prima colazione e del pranzo. I clienti possono scegliere fra il menu classico e il Vital menu.


SEO optimalizace 321

seo optimalizace (Search Engine Optimization) je způsob, který nám umožňuje vytvářet a programovat internetové stránky takovým způsobem, aby jejich forma zpracování vyhovovala vyhledávajícím robotům full textových vyhledávačů (Google, Seznam). Internetový marketing je současností, ale hlavně budoucností strategického rozvoje firem a společností jelikož Reklama na internetu hraje jednoznačně nejdůležitější roli při získávání nových zákazníků.


Foto studio 321

Jsme brněnské Fotostudio, které se specializuje na firemní a produktovou fotografii, či vytvoření reklamní fotografie na míru.Našimi klienty jsou úspěšné firmy oceňující náš osobní přístup k jejich značce a produktu. Naši fotografové zrealizují Vaše představy včetně postprodukčních služeb retuše, barevné úpravy, fotomontáže a kvalitního tisku. Reklamní fotografie od profesionálů.


Grafické studio 321

Grafické studio 321 Creative People je členem Unie grafického designu ČR. Toto profesní sdružení si klade za cíl šířit osvětu, profesionalizovat trh v oblasti komerční grafiky a propagovat grafický design jako důležitou součást našeho života. Pomáháme firmám nejen v procesu budování firemní identity, ale i při tvorbě obchodní tiskovin, prezentačních katalogů, 3D vizualizací a obalový designu. Děláme vše co souvisí s reklamní a firemní grafikou.


WWW Webdesign studio Brno 321

Tvorba webových stránek na míru včetně redakčního systému, který Vám ušetří čas a energii. Navrhujeme, optimalizujeme a programujeme firemní www stránky, produktové weby, e-shopy a internetové portály s možností jednoduché správy obsahu. Při tvorbě webových stránek se soustředíme v první řadě na funkčnost, snadnou použitelnost a především výbornou dohledatelnost ve vyhledávačích Seznam a Google. Firemní web od profesionálů.


Tvorba videa a 3D animací

Chcete zaujmout potenciálního zákazníka? Chystáte například virální video a máte nápad ale nevíte jak jej zrealizovat? Tvorba videa od profesionálů je jasná volba. V dnešní neuvěřitelně rychle se rozvíjející době, kdy se téměř každá firma prezentuje na internetu pomocí reklamních videí je nezbytnou součástí každého spotu tzv. intro neboli animace logotypu. Pokud potřebujete animaci logotypu pro vytvoření reklamního spotu, webové stránky nebo televizní reklamy obraťte se na nás !Tvorba animací a 3D produktu.

Čištění koberců Groomservice

Na trhu je mnoho firem nabízejících komplexní čištění koberců, od údržby oken po sekání zahrady. Naše firma se však specializuje právě a jen na extrakční čištění tkanin a hloubkové čištění matrací a právě tato specializace nás pasuje do pozice opravdových profesionálů, jelikož tomuto skutečně rozumíme. likvidace nepořádku do 24 hodin.

Zakázková výroba boxů SMARTBOX

SMARTBOX se zabývá především vývojem a výrobou zákaznického obalu z kartonového plastu na míru. Vyrábíme skládací přepravky a boxy do auta.

Okna | Skleněné dveře | Zábradlí, schodiště | Plastová okna | Bazény | Schody, schodiště | Projekty domů | Schody, schodiště | Zasouvací dveře | Dřevostavby | Zastřešení bazénů | Kryolipolýza | Stěhování Praha | MBA, LLM | Stěhování Praha | Rodinné domy, typové projekty

Očekávané znovuzrození

TEXT 2

 

SEO ODKAZY OBR
Kuchyně Dodáváme skříně na míru, vestavěné skříně, šatny, kuchyňské linky na míru a zakázkový nábytek. Nabízíme bezplatné zaměření a konzultaci u Vás doma. Krátké dodací lhůty a rychlé jednání.

Flash disky Nabídka CD a DVD médií a obalů, volantů k PC a gamepadů. Prodej MP3 přehrávačů, flash disků a ostatního hardwaru.

Zážitky Zážitky jsou kořením života a život je třeba žít. Nabízíme zážitky ve vzduchu, na zemi, ve vodě, luxusní auta a další. Pro jednotlivce i kolektivy.

Zahradní nábytek Internetový obchod s teakovým nábytkem všeho druhu. Nabízí interierový nábytek, ale také teakový nábytek na venkovní použití.

Laboratorní technika Prodej laboratorní techniky a materiálu pro lékařské laboratoře se zaměřením na oblasti klinické diagnostiky, molekulární biologie a biochemie.

Diamantové kotouče Výroba, prodej a servis pro veškeré diamantové nástroje, orovnávače a brusné kotouče.

Internetový obchod Tvorba internetového obchodu, SEO, marketingová propagace.

Pizzerie Pizzerie poblíž nákupního centra Hostivař. Součástí restaurace je příjemná zahrádka a dětský koutek.
Svítidla Velký výběr designových svítidel pro komerční objekty i domácnosti.

Volnoběžky Arthur Warn, který v roce 1947 vyrobil první volnoběžný náboj kola, může být označen za jeho vynálezce.

Terasy Etoile - Stavba venkovních dřevěných teras a podlah z prvotřídního exotického dřeva. Terasy na zakázku a jejich údržba.

Koberce Luxusní koberce s moderním designem od firmy Hronek Design s.r.o.

Kontajnery Spoločnosť Touax ponúka obytné kontajnery, bunky a ďalšie modulové stavby.

Kontejnery Společnost Touax dodává obytné kontejnery, buňky a další modulové stavby.

Střechy Firma Střechy Novák se zaměřuje na vše co souvisí se střechou a střešním příslušenstvím - střechy na klíč, strešní krytiny (Bramac, KM Beta, Tondach), střešní okna (Velux), atd.

Stavební software Prodáváme programy pro stavebnictví. Mezi hlavní produkty patří soubor programů GEO5 pro zakládání staveb a geotechniku a FIN EC na statické výpočty stavebních konstrukcí.

Koupelny fotogalerie, koupelny inspirace V interiérovém centru MoDo v Průhonicích naleznete nabídku devíti prodejců nábytku a bytového příslušenství, kteří nabízí materiály pro vybavení koupelen, atraktivní kuchyně, sedací soupravy, jídelny, ložnice a další nábytek.

Autodíly Prodejna autodílů a náhradních dílů pro veškeré běžné typy vozů. Prodejna Jankovcova 27, Praha 7.

Účetnictví Kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání.

Jazyková škola Praha Institut jazykového vzdělávání pořádá jazykové kurzy v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině a ruštině. Jsme specialisté na jazykové kurzy pro firmy, kurzy v zahraničí, pomaturitní studium a překlady a tlumočení. Mimořádnou pozornost věnujeme kvalitě poskytovaných služeb a vztahům se zákazníky. Věříme v dlouhodobou spolupráci.
bling bling
golf
hodinky
toptep
toptep
playboy
playboy
 
© Copyright INVICTA - všechna práva vyhrazena